W tym tygodniu w grupie „Stokrotki” realizowany był temat „Wszystko rośnie”. Zajęcia dydaktyczne, zabawy ruchowe i plastyczne związane był z poznawaniem pierwszych roślin- kwiatów zwiastujących nam Wiosnę. W aktywności ruchowej dominująca była zabawa taneczna z kwiatami. W czasie prac plastycznych dzieci wspierały się wzajemnie pomagając sobie , szczególnie podczas wykonywania hiacynta z popcornu. Wspólnie zakładaliśmy kącik wiosenny sadząc krokusy, hiacynty żonkile , irysy i frezje z cebulek . Podsumowując tydzień przygotowujący nas do zbliżającej się „dużymi krokami” Wiosny były zajęcia związane z „Międzynarodowym Dniem Słońca”.

