9 lutego 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się zabawa karnawałowa. Już o 9 godzinie spotkały się na holu wszystkie grupy przedszkolaków, by w rytm muzyki bawić się i tańczyć. Wspólne hasanie poprowadziła pani animator, która przygotowała wiele atrakcji na to przedpołudnie. Były konkursy, zabawy ruchowe, pokazy magii, ekstremalne tańce oraz wspólne śpiewanie. Dzieci prezentowały się na balu przebierańców doskonale. Wśród tańczących przedszkolaków można było rozpoznać wróżki, księżniczki postaci z filmów i bajek, przedstawicieli różnych zawodów. Do zabawy włączyli się wszyscy wychowawcy oraz opiekunowie przedszkolaków. W przeddzień imprezy udekorowali salę balonami, aby jeszcze bardziej był odczuwalny nastrój karnawałowy. Na pamiątkę tych niezapomnianych chwil pan fotograf wykonywał pamiątkowe zdjęcia .