Od 29 marca do 18 kwietnia 2021r. zawieszone zostały zajęcia stacjonarne we wszystkich  grupach przedszkolnych. W tym okresie przedszkolaki nabywały różne doświadczenia z pomocą rodziców, poprzez pracę zdalną w domu.

Każdego, dnia od poniedziałku do piątku, nauczyciele przedszkola  przekazywali rodzicom za pośrednictwem strony internetowej placówki propozycje wykonania prac plastycznych, projektów technicznych, zabaw badawczych lub eksperymentów, bądź konkretnych propozycji aktywności dziecka, adekwatnych do realizowanego w przedszkolu programu.

W ramach ,,pracy na odległość” dzieciaczki chętnie podejmowały także samodzielną zabawę swoimi zabawkami konstruując, układając klocki, układanki i puzzle. Włączały się w prace porządkowe i przygotowania do Świąt Wielkanocnych. Rodzice umożliwiali  też dzieciom  aktywność fizyczną, np. poprzez wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, zadań sprawnościowych czy spacerów na świeżym powietrzu.

Bardzo dziękujemy wszystkim RODZICOM za umożliwienie naszym przedszkolakom realizacji tych zadań, a NAUCZYCIELOM dziękujemy, że  dołożyli wszelkich starań, aby ten czas nie był czasem straconym dla naszych Milusińskich.