W dniu 30.09.2019 r. przedszkolaki z naszego przedszkola wybrały się wraz z wychowawcami do Opatowskiego Ośrodka Kultury na przedstawienie teatralne pt: „Pokahontas ”. Spektakl został przygotowany przez Katolicki Teatr Edukacji z Krakowa, a był on bajkową adaptacją historii o słynnej indiańskiej księżniczce. Pokahontas zadziwiła i oczarowała wszystkich swoim wdziękiem oraz ciekawością świata. Na scenie można było zobaczyć również przyjaciół Pokahontas i ich niesamowite perypetie. Niewątpliwie walorami przedstawienia były interesujące kostiumy i rekwizyty, charakteryzacja bohaterów, ciekawa sceneria, indiańska muzyka i taniec, a także wartka akcja i śmieszne dialogi. Przedstawienie dostarczyło wszystkim dzieciom wielu cennych doświadczeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.