W dniach od 24 maja do 27 maja b.r. odbywały się w poszczególnych grupach przedszkolnych uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których grupy: Krasnoludki, Motylki, Stokrotki, Biedronki oraz Leśne Duszki zaprezentowały swoje programy taneczno – wokalno – recytatorskie oraz umiejętności odgrywania ról.

Po występach były życzenia, całuski, prezenty oraz wiele uśmiechów i radości skierowanych do dzieci od rodziców. Za swoje popisy przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami zebranych. Wszystkie spotkania odbywały się na tle barwnych dekoracji przygotowanych przez nauczycieli-wychowawców.

Jesteśmy przekonani, że takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności.

Rodzicom dziękujemy za przybycie. Z okazji Święta Kochanych Rodziców życzymy Wszystkiego Najlepszego !