Drogie Przedszkolaki, dziękujemy Wam za kolejny tydzień pracy wykonywanej w domu.

Dyrektor i nauczyciele naszego przedszkola

Od 25 maja 2020r. niektóre przedszkolaki wróciły do przedszkola, a znaczna większość nadal pracuje w domu. Pozdrawiamy wszystkich!!!

Przesyłamy buziaczki od wszystkich nauczycieli, woźnych oddziałowych oraz pani dyrektor.

Przygotowaliśmy kolejną porcję zdjęć, na których możemy zobaczyć efekty działań naszych dzieciaków. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

spotkanie

W dniu 27 maja 2020r. dzieci przebywające w naszym przedszkolu odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Opatowie.

W czasie spotkania przedszkolaki poznały specyfikę zawodu policjanta, a także omówione zostały zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w przedszkolu i w domu. Pani policjantka Katarzyna przypomniała milusińskim w praktyczny sposób zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię, a także zademonstrowała, jak należy zachować się podczas pobytu nad wodą. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego, niezbędnego podczas służby.