W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy się zmierzyć z niecodzienną sytuacją, nasze przedszkole zostało zamknięte z powodu pandemii COVID -19.

Przez cztery miesiące nie było nic ,,normalne”, musieliśmy się zmagać z nauczaniem na odległość.

Dotarliśmy do końca roku przedszkolnego. Pragniemy podziękować Wam, Kochane Przedszkolaki, za wytrwałą i sumienną pracę. Równie gorąco dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy wspierali Was w realizacji zadań. Na czas wakacji życzymy zdrowia, odpoczynku oraz samych radosnych chwil.

Cieszymy się, że niektórzy nasi Wychowankowie, inspirowani przez rodziców zasłużyli na szczególne wyróżnienie oraz pamiątkowy dyplom. Zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć.

Dyrektor i nauczyciele Przedszkola Publicznego w Opatowie

Czerwcowe słońce dopinguje nasze dzieciaki, aby jeszcze przed wakacjami wytrwale pracować i zdobywać nowe umiejętności. Niektóre przedszkolaki wykonują zadania w domu pod okiem rodziców, inne przebywają w placówce biorąc udział w zajęciach opiekuńczo-wychowawczych. Ich zaangażowanie uwiecznione zostało na zdjęciach. Zapraszamy do oglądania.

ZAPROSZENIE BIEDRONKI 1ZAPROSZENIE lesne duszki 1