Każde dziecko o tym wie, chcesz być zdrowy - ruszaj się! 😁...wiedzą o tym też Biedronki, dlatego dzisiejsze przedpołudnie spędziły na stadionie w Opatowie. I może nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że towarzyszyli im dwaj przesympatyczni piłkarze z Klubu OKS Opatów-Igor Kadela oraz Jakub Łukawki. Nie było lekko🙆‍♀️...jak na prawdziwą drużynę piłkarską, trenig rozpoczeliśmy od solidnej rozgrzewki, następnie pod bacznym okiem naszych piłkarzy i trenerów, rozegraliśmy kilka konkurencji sportowych, w tym strzał na bramkę, gdzie znokautowaliśmy boleśnie bramkarza🤕...nie miał szans🤷‍♀️.

Widzimy w naszych Biedronkach potencjalnych królów strzelców😁. Nasze rozgrywki sportowe zakończyliśmy rozegraniem meczu, w którym bezwzględnie pokonaliśmy nasze zmęczenie, przesilenie zimowe i poranne osłabienie🤸‍♀️. Pełni energii, uśmiechu, szczęścia i niedowierzania, że to już koniec zakończyliśmy nasze sportowe rozgrywki. Była też niespodzianka! Panowie przygotowali dla nas konkurs, a w nim nagrody ufundowane przez klub, za co z całego serca dziękujemy😘. Dziękujemy całemu zarządowi Klubu OKS Opatów za tak czynne zaangażowanie się w to spotkanie, a w szczególności panu Marcinowi Skuzie. My oczywiście z wdzięczności i serdeczności podarowaliśmy Serdeczną Karteczkę, odznakę Przyjaciela Naszego Przedszkola oraz drobny upominek. Dziękujemy😘