W listopadzie w naszym przedszkolu odbyło się kolejne wielkie święto naszych dzieci, dzień świętowania ich praw! A jest ich sporo!. Kto nie zna niech słucha...prawo do: posiadania rodziny, do ochrony zdrowia, do nauki, do zabawy, do odpoczynku, do równego traktowania, do wolności myśli, do ochrony przed przemocą oraz miłości i szczęśliwego dzieciństwa. Trzeba znać prawa swoich dzieci i koniecznie ich przestrzegać, a jeśli ktoś je łamie lub ignoruje jesteśmy wręcz zobowiązani aby reagować! I tego uczmy nasze dzieci. Niech będą zawsze szczęśliwe i uśmiechnięte, jak podczas dzisiejszych zajęć!

