W dniu 24 listopada w grupie ,,Stokrotki" obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci przyniosły do przedszkola swojego małego lub dużego przyjaciela - misia, którym urządziliśmy urodzinowe przyjęcie. Były zabawy i tańce z misiem oraz słodki poczęstunek. Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną ,,Kubuś Puchatek". Był to dzień pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

